Yapay Ağaç/Neden? :: Cansu Yapay Çiçekçilik

Neden Yapay Ağaç?

Düşük Maliyet

Yapay Ağaç Ürünlerimiz ilk günkü görünümünü yıllarca koruduğu için uzun vadede düşük maliyetlidir.

Işık Gerekmez

Gerçek bitkiler güneşe veya ultraviyole (UV) ışınlarına ihtiyaç duyarken, Yapay Ağaç için kullanılan yapay bitkilerin böyle bir ihtiyacı yoktur.

Sulama Gerekmez

Yapay Ağaç için kullanılan bitkiler yapay olduğu için, büyük ve maliyetli sulama sistemlerine, günlük sulama rutinine ihtiyaç yoktur.

Bakım Gerekmez

Ürünlerimiz neredeyse hiç bakım gerektirmez ve uzun yıllar ilk halini korur. Yapay Ağaç bakımı için zaman zaman tozunu almanız yeterlidir.

Ölü Bölge Yok

Gerçek bitkiler her ortamda yaşayamaz ve her ortama uyarlanamaz. Yapay Ağaç için kullanılan yapay bitkiler sayesinde ölü bölge olmaz.

Kişiselleştirilebilir

Tasarımı benzersiz kılmak için ekstra çiçekler veya bitkiler ekleyebilir ve istediğiniz yüzeye Yapay Ağaç uygulaması yapabiliriz.

İç Mekan & Dış Mekan

Yapay Ağaç uygulaması için iç veya dış mekan fark etmez! Ancak, sürekli ve doğrudan güneş gören yerlere uygulanmasını tavsiye etmiyoruz.

Her Zaman Yeşil!

Gerçek bitkilerin büyümesi genellikle haftalar alır, yapay bitkilerimiz ise Yapay Ağaç uygulamasına anlık ve kalıcı sonuçlar verir.

Yüksek Gerçeklik

Yüksek kaliteli yapay bitkiler kullanıyoruz. Böylece, gerçeğinden ayırt edilmesi güç bir görünüm ile Yapay Ağaç elde ediyoruz.

Personel Gerekmez

Yapay bitkilerin sulama, budama ve bakım gibi ihtiyaçları olmadığı için Yapay Ağaç için personel istihdam etmeye gerek yoktur.

Güncellenebilir

Dilediğinizde, yeniden tasarlanmış gibi görünmesi için Yapay Ağaç uygulamanıza ilerleyen zamanda yeni yapay bitkiler ilave edilebiliriz!

Ekonomiktir

Yapay bitkiler uzun vadede çok daha ekonomiktir. Müşterilerimizin çoğu canlı bitkilerden suni bitkilere geçiyor, Yapay Ağaç ile mekanlarının havasını değiştiriyorlar!

Daha Az Gürültü

Yapay bitkilerden oluşturulmuş tasarımlarla yapılan Yapay Ağaç, ortamın gürültü seviyesinde yalıtım sağladığı gibi sesin yankılanmasını da önler.

Soğuktan Etkilenmez

Yapay bitkiler, hava soğuk olsa bile canlı ve güzel görünmeye devam eder. Yapay Ağaç içindeki yapay bitkiler soğuktan etkilenmezler.

Cansu Yapay Çiçek ve Dekorasyon Ltd.Şti olarak Yapay Ağaç imalatı yapan, tasarım ve dekorasyon konusunda uzman firmayız. Yapay Büyük Ağaç fiyatı, en ucuz Yapay Büyük Ağaç, Yapay Büyük Ağaç nasıl yapılır, Yapay Ağaç fiyatı, en ucuz Yapay Ağaç, Yapay Ağaç nasıl yapılır, Dekoratif Yapay Ağaç fiyatı, en ucuz Dekoratif Yapay Ağaç, Dekoratif Yapay Ağaç nasıl yapılır, Yapraklı Ağaç fiyatı, en ucuz Yapraklı Ağaç, Yapraklı Ağaç nasıl yapılır, Yapay Yapraklı Ağaç fiyatı, en ucuz Yapay Yapraklı Ağaç, Yapay Yapraklı Ağaç nasıl yapılır, Dekoratif Yapay Yapraklı Ağaç fiyatı, en ucuz Dekoratif Yapay Yapraklı Ağaç, Dekoratif Yapay Yapraklı Ağaç nasıl yapılır, Fantezi Ağaç fiyatı, en ucuz Fantezi Ağaç, Fantezi Ağaç nasıl yapılır, Yapay Fantezi Ağaç fiyatı, en ucuz Yapay Fantezi Ağaç, Yapay Fantezi Ağaç nasıl yapılır, Yapay Gül Ağaç fiyatı, en ucuz Yapay Gül Ağaç, Yapay Gül Ağaç nasıl yapılır, Yapay Areka fiyatı, en ucuz Yapay Areka, Yapay Areka nasıl yapılır, Yapay Kentya fiyatı, en ucuz Yapay Kentya, Yapay Kentya nasıl yapılır, Yapay Limon Ağacı fiyatı, en ucuz Yapay Limon Ağacı, Yapay Limon Ağacı nasıl yapılır, Yapay Portakal Ağacı fiyatı, en ucuz Yapay Portakal Ağacı, Yapay Portakal Ağacı nasıl yapılır, Yapay Elma Ağacı fiyatı, en ucuz Yapay Elma Ağacı, Yapay Elma Ağacı nasıl yapılır, Yapay Şeflera Ağacı fiyatı, en ucuz Yapay Şeflera Ağacı, Yapay Şeflera Ağacı nasıl yapılır, Yapay Spatifilyum Ağacı fiyatı, en ucuz Yapay Spatifilyum Ağacı, Yapay Spatifilyum Ağacı nasıl yapılır, Yapay Şimşir Ağaç fiyatı, en ucuz Yapay Şimşir Ağaç, Yapay Şimşir Ağaç nasıl yapılır, Yapay Bonzai fiyatı, en ucuz Yapay Bonzai, Yapay Bonzai nasıl yapılır, Yapay Meyve Ağacı fiyatı, en ucuz Yapay Meyve Ağacı, Yapay Meyve Ağacı nasıl yapılır, Yapay Bitki Ağaç fiyatı, en ucuz Yapay Bitki Ağaç, Yapay Bitki Ağaç nasıl yapılır, Yapay Yuka Ağacı fiyatı, en ucuz Yapay Yuka Ağacı, Yapay Yuka Ağacı nasıl yapılır, Yapay Çikas Ağacı fiyatı, en ucuz Yapay Çikas Ağacı, Yapay Çikas Ağacı nasıl yapılır ve Yapay Ağaç gibi konularda bilgi almak isterseniz bizi arayabilirsiniz.

Yapay Ağaç

Şimdi Arayın !

0(312) 350 85 80

Mekanınızın havasını değiştirelim!